מטופלים מספרים-

חוות דעת והמלצות
 

חוות דעת - טרשת נפוצה
אובחנתי כחולת טרשת נפוצה, אובאיטיס ותת פעילות של בלוטת התריס. הרפואה הקונבנציונאלית שלחה אותי לרופאים בהתמחויות שונות, כל אחד מתמקד בעולמו ולא הצלחתי להגיע למצב שבו הגוף נרגע מכל הסערות שפקדו אותו. לאחר מספר שנים של סבל מתמשך החלטתי שהגיע הזמן  להרחיב את היריעה ולחפש מענה הוליסטי וכך הגעתי לאפרת. האמת שלא היו לי ציפיות מיוחדות כי לא הכרתי את תחום הקרניו-סאקרל בכלל וכן סבלתי מפוביה בכל הנוגע לרפלקסולוגיה.הקליק שלי עם אפרת היה מיידי. עוד לפני שידעתי שהטיפול יתגלה כיעיל ומקל, התחברתי לשקט הנפשי שלה, להכלה ולצניעות. אצל אפרת הרגשתי שאני יכולה להיות אני ולהרגיש בנוח ולהרפות. אני מטופלת אצל אפרת כבר מספר חודשים ועד היום אני נדהמת איך כמה לחיצות נעימות בנקודות שונות בראש ובגב עושות פלאים ומעלימות (או מזיזות) כאבים. לא נרפאתי ואני עדיין סוחבת דברים, אבל אני גם יודעת שיש הקלה ויש שינוי לטובה וזה נותן לי תקווה להמשיך הלאה. ולגבי הרפלקסולוגיה – הפוביה התחלפה בהנאה צרופה. לסיכום - התמזל מזלי לפגוש מטפלת מדהימה. גם מקצועית, גם מוכשרת וגם נעימה.
ר.

                                                                          


טיפולים בעקבות חולשה כללית וכאב בכתף
הופנתי ע"י רופא המשפחה שלי לאפרת. סבלתי מעייפות רבה ומכאבים בכל הגוף ביחד עם כאב בכתף. קיבלתי ארבעה טיפולים אצל אפרת. עלי לציין שהעייפות הכללית חלפה וגם הכאבים בכל הגוף שכנראה גרמו לעייפות הכללית. הכאב בכתף נעלם לגמרי. כמובן שכל אדם הוא שונה מרעותו ויש אנשים שירגישו תוצאות לאחר שני טיפולים ויש כאלה שיצטרכו טיפולים נוספים. אני מוכרחה לציין שאפרת נעימת הליכות ומטפלת במסירות מירבית, ויש תוצאות לטיפול שהיא עושה.
א.ק

                                                                          

טיפול להקלה בעקבות בעיות נשימה
אפרת הגיעה אלינו לטיפול בביתי אורי הסובלת משיתוק מוחין. אורי סובלת מבעיות נשימה רבות וצריכה להשתמש לעתים תכופות במכשיר אינהלציה. הטיפול של אפרת עזר לאורי והקל עליה בנשימה, מלבד זאת המינון התכוף במכשיר האינהלציה ירד פלאים. אפרת הינה מטפלת מקצועית, נעימה ואחראית. מגיעה בזמן לטיפולים ויוצרת קשר תמידי עם הלקוח.


                                                                          
כאבים נוירופטים בעקבות סכרת
אני חולת סכרת סוג 2. למחלה זו קיימות השלכות הפוגעות בגוף. אני מזריקה אינסולין. במחלת הסכרת יש פגיעה בכל מיני איברים בגוף. אצלי הפגיעה היא ברגליים. אני מטפלת באצבעות רגליי כל שבועיים. הטיפול עוזר לי מאוד לכאבי השרירים וכלי הדם.
לכן אני ממליצה לחולי סכרת הסובלים מרגליים רגיזות לטפל ברגליהם וידיהם ברפלקסולוגיה.
שולה.
   

טיפולים בעקבות נפילה והקרנה של כאב לרגל
הגעתי לטיפול אצל הרפלקסולוגית אפרת בעקבות כאב רגליים שהוקרן מחוט השדרה. הבעיות נעלמו והכאב פסק. אני מטופלת אצל אפרת גם עקב בעיות בדרכי השתן. הטיפולים הביאו לתוצאות טובות וההרגשה נפלאה.
אני ממליצה בכל פה על טיפול רפלקסולוגי של אפרת שהוא נאמן ומקצועי ביותר.
נעמי.
   

חוות דעת לאחר שבר בחוליה וכאבי גב כרונים.
הגעתי לטיפולים בעקבות כאבי גב כרוניים עקב תאונה שהייתה לי. הטיפול המסור והאוהב מאפרת הוא חובה.
הטיפול שלה מרגיע את הכאב החד ולי ספציפית עוזר לישון.
אפרת מקצועית, אכפתית ומתחשבת.
חן.
   

המון תודה רבה על הנתינה ללא תנאי לאורך כל השנה. תודה מיוחדת על הנכונות והפשטות בה עזרת לי.
אמנות ההקשבה...היא היא כל התורה.
ש.
   

כאבים כרונים של פיברומיאלגיה
הגעתי אליך לבלתי-נודע. הגעתי לטיפול הראשון עם כאבים בכל גופי. נתת טיפול שעזר לי מאוד וגופי שבוי בקסמייך. אני מודה לך כל יום על הטיפול המסור והמהנה.
שוש
   
לפעמים, חוות דעת מגיעות בדמות הודעות טקסט משמחות. הנה כמה מהם -
                                     


את המקור לכל חוות הדעת ניתן למצוא בקליניקה.
 
לייבסיטי - בניית אתרים