רפלקסולוגיה לכאבי ראש

אתם מכירים את ההרגשה הזו שהכאב מתחיל ואם לא הספקתם לקחת משכך כאבים בזמן הוא משתלט עליכם. מאותו רגע כל פעולה פשוטה הופכת למורכבת עד בלתי אפשרית.
זה יכול להתחיל מלחץ בצוואר או בעיניים ומקושי לסובב את הראש ויכול להגיע עד בחילות והקאות.
זה יכול להגיע באמצע יום עבודה, בתקופה של עומס רגשי ומחשבות בלתי פוסקות או סביב הווסת.

סיבות לכאבי ראש
יש כל כך הרבה סיבות לכאבי ראש- תזונה לקויה, אי סבילות למזון, שתיה לא מספקת, סטרס, חוסר איזון הורמונלי, לחץ עצבי על חוליות עמוד-השדרה, דיכאון, מחשבות שלא פוסקות, עייפות, ישיבה לא נכונה מול מסך המחשב ועוד ועוד.
כל-כך הרבה סיבות. אז איך יכול להיות שהמענה הוא משכך כאבים?

אז למה לפנות דווקא לטיפול רפלקסולוגי כדי לטפל בכאב ראש?

 
 • בזכות התשאול והאבחון - על מנת להבין את הסיבה לכאב הראש חשוב לי להכיר וללמוד על אופי העבודה שלכם, הרגלי התזונה ורמות הסטרס בחייכם. חשוב לי להבין מה עוצמת הכאב ומה התדירות. חשוב לי להבין האם זה קורה רק אחרי יום עבודה עמוס או רק אחת לחודש סביב הווסת.
  חשוב לי להדגיש כי התשאול והאבחון אינם מחליפים בדיקת רופא ובדיקות דם אשר ביכולתם לתת תמונה מקיפה על מצבכם הבריאותי ולשלול מצבים בריאותיים מורכבים אשר עלולים לגרום לכאב הראש. הבדיקות הקונבנציונאליות הולכות יד ביד עם הטיפול המשלים ואל תוותרו עליהם.
  הרפלקסולוגיה מאבחנת באמצעות מגע והתבוננות בכפות הרגליים וכך ניתן ללמוד איזו מערכת יצאה מאיזון ואולי גרמה לכאב הראש.
 • בזכות הראייה ההוליסטית -הגוף שלכם מדבר. אתם רק צריכים ללמוד להקשיב לו. כשקצב פעימות הלב שלכם מתגבר אחרי שהבהילו אתכם, כשלחץ הדם שלכם עולה כשאתם כועסים - זו השפה של הגוף והוא מדבר את הרגשות שלכם. גם כאבי ראש יכולים להיות בגלל מצבים רגשיים.
  אני לא מטפלת בכאב הראש. אני מטפלת בכם והחיים שלכם מורכבים מהמון אירועים ומשתנים. אני רוצה להקשיב וללמוד על מנת להבין את המקור לבעיה.
 • בזכות הטיפול המותאם אישית - בעוד שכיום ה"פתרון" לכאבי הראש הוא משכך כאבים, הרפלקסולוגיה שמה דגש על טיפול מותאם. הרי לא יתכן שאישה הסובלת מכאבי ראש בגלל חוסר איזון הורמונלי (כאבי טרום מחזור, גיל המעבר) תקבל טיפול זהה לגבר שסובל מכאבי ראש בגלל בלט דיסק צווארי.
  התשאול והאבחון מסייעים לי לאתר את שורש הכאב ולהתמקד במערכת שיצאה מאיזון.
 • בזכות האפשרות לחזק את הגוף - בעוד משככי כאבים "משתיקים" את הכאב למס' שעות, אני שואפת להחזיר את הגוף לאיזון כך שבעתיד אם יופיע כאב אתם אלו שתוכלו לשלוט בו ולא הוא בכם. זו גם אחת הסיבות לכך שהרפואה המשלימה רואה את המטופל כשותף מלא לתהליך ההחלמה שלו. אין כל כוונה שתהפכו ל"נתמכי רפואה משלימה".
 • בזכות היכולת להנות מהטיפול. רפלקסולוגיה מטפלת דרך כפות הידיים והרגליים. אני נשאלת לא פעם אם אני נוגעת בראש או מבצעת מניפולציה כלשהי על הגוף. התשבה היא לא. אפשר גם להנות.
 • בזכות היכולת של הרפלקסולוגיה לסייע בשיפור זרימת הדם, הורדת המתח והרפיית השרירים.
   

ומה אתם צריכים לעשות?
להחליט שאתם לא מוכנים יותר שכאבי הראש ינהלו אותכם ולהרים אלי טלפון.
ובקשה קטנה - לרוב האנשים יש נטייה להגיע לטיפול בזמן התקף. אך מקרה כזה הוא "מצב חרום" שבו כל הגוף מכווץ וכואב. זה מזמן לא רק כאב הראש... ולכן בטיפול כזה אני עסוקה בלהרגיע את כל המערכות.
זה בסדר לבוא בזמן התקף אך אם רוצים לראות תוצאות ארוכות טווח יש להתמיד בטיפולים ולהגיע גם כשלא כואב.

 

מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטל' 050-8323271 כדי לשתף ולהתייעץ.
לייבסיטי - בניית אתרים